Uczynimy przeprowadzki tańszymi!

Swoboda podróżowania i migracji między państwami Unii Europejskiej zachęca do przeprowadzek międzynarodowych. Generuje to popyt na usługi transportowe. Niestety, często spedytorzy zawyżają stawki przewozu towarów. Dzięki platformie Snarto.com – nowej, innowacyjnej giełdzie transportowej, ceny przeprowadzek staną się uczciwe, a znalezienie odpowiadającego nam przewoźnika dużo łatwiejsze. 

Według szacunków Eurostatu w 2016 roku około 2 mln ludzi przeprowadziło się między dwoma krajami członkowskimi UE. Częstym sposobem na przewiezienie naszego dobytku są firmy spedycyjne, które jednak zawyżają opłatę za zlecenie po czym sprzedają je firmom transportowym. Platforma Snarto.com chce wyjść na przeciw takiej praktyce i uniknąć pośredników. Licytacja zleceń bezpośrednio przez firmy transportowe pozwoli wybrać klientowi najlepszą ofertę przeprowadzki.

Dodatkowo, platforma Snarto.com pracuje nad działem specjalnie stworzonym na potrzeby przeprowadzek, który wygodnie i intuicyjnie przeprowadzi nas przez cały proces.