Systemy logistyczne

Snarto.com - nowoczesna giełda transportowa

Inteligentne systemy transportowe (ITS) są to systemy informacyjne i komunikacyjne mające na celu świadczenie usług związanych z różnymi rodzajami transportu i zarządzania ruchem. Pozwalają na lepsze informowanie oraz zapewniają bezpieczne, bardziej skoordynowane i inteligentne korzystanie z sieci transportowych. Inteligentne systemy transportowe łączą w sobie telekomunikację, elektronikę i technologie informatyczne z inżynierią transportu w celu planowania, projektowania, obsługi, utrzymywania i zarządzania systemami transportu.

Inteligentnym systemem transportowym jest innowacyjna platforma SNARTO.com, która pozwoli na zarządzanie zleceniami oraz flotą w czasie rzeczywistym. Snarto.com rozpocznie swoją pracę już wkrótce!

Snarto to idealne narzędzie pracy dla osób zlecających przewóz towarów, a także firm świadczących usługi transportowe. Korzystając ze Snarto, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a szczegóły zlecenia uzgodnisz bezpośrednio z wybranym przewoźnikiem, bez pośredników. 

Platforma SNARTO.com planuje wprowadzenie dostępu do kompleksowego serwisu obserwacji przesyłek, pojazdów i kierowców w czasie rzeczywistym. Dużym atutem systemu jest fakt, że kontrolę nad wszystkimi danymi można będzie sprawować zdalnie za pomocą smartphone’a. Wszystko to będzie dostępne za niewielką opłatą abonamentową.

Uczynimy przeprowadzki tańszymi!
Swoboda podróżowania i migracji między państwami Unii Europejskiej zachęca do przeprowad... Zobacz więcej >